Haber Sinema

Ben Affleck’in Oynayacağı Yeni Batman’e Merhaba Deyin

Zack Snyder’ın yöneteceği yeni filmin ilk görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. Snyder, söz verdiği üzere geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafın devamını ortaya çıkardı.

Christopher Nolan’ın Batman üçlemesinin motoru soğumadan, seriye reboot yapılacağı açıklanmıştı. DC Comics, kaliteli karakterlere ve hikayelere sahip olmasına karşın film konusunda geri planda kalmıştı. Nolan’ın Batman üçlemesine diyecek laf yok. Bu yüzden sıradaki filmler için de yapımcılık ve danışmanlık görevi Nolan’a gözü kapalı verildi.

Tek sıkıntımız yeni Batman filmleri için duyurulan isimlerin Ben Affleck ve Zack Snyder olmasıydı. Batman vs. Superman filmi bir nevi Men of Steel 2 gibi olacak. Filmin genel hatları ufaktan belli olmaya başlıyor anlaşılan.

batman-yeni-kostum-gorsel-buyuk

Bugün paylaşılan fotoğrafta da Batman kostümü giymiş bir Ben Affleck görüyoruz. Ne yalan söyleyeyim, şöyle bir heyecan fırtınası geçirmedim desem yalan olur. Yeni Batman kostümü, neden bilmiyorum Affleck’e cuk oturmuş. Fotoğrafta hiçbir görsel efekt olmaması da cabası.

Yeni kostümün yarasa kulaklarının fazlasıyla kesildiğini görüyoruz. Bu da bana Frank Miller’ın The Dark Knight Returns çizgi romanındaki halini anımsattı. Ancak göğüs kısmındaki Batman logosu şişman çizilmiş. Kostümde ilerleyen zamanlarda değişiklik yapılacak gibi gözüküyor. Çünkü oldukça sade kalmış. Arka tarafta ise ön kaputunun ufak bir kısmını çıkartmış Batmobile var.

Bakalım 2016 yılında karşımıza nasıl bir Batman vs. Superman filmi çıkacak.

Okuduğunuz için teşekkürler

Fikirlerinizi paylaşmanız bizi çok sevindirir.
Yorum yazarak bizi daha iyi içerikler hazırlamak için destekleyebilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaşavatar

FRPNET

Kayıp Dünya Haber kategorisi Kardeş Sitemiz FRPNET tarafından paylaşılmaktadır.

FRPNET - Türkiye'nin Fantastik Yaşam Portalı

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Son Yazılarımız

44. Sayı Spotify’da

44. Sayı Spotify'da