Haber Rol Yapma Oyunları

YıldızCon 2018 – FRP Oyunları Masa Kayıtları Açıldı

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu kulübü YıldızBKFK, her sene düzenledikleri ve yılın en büyük FRP & RPG buluşmalarından biri olan YıldızCON’u duyurdu. Her yıl farklı bir temanın işlendiği etkinliğin bu yılki teması ise Beyond the Stars.

17-18 Mart 2018 tarihinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan YıldızCON, FRP masası açmak isteyenler için FRP Masa Kayıtları’nı açtı. FRP masaları için çok büyük bir alan ayıran YıldızBKFK, İstanbul’daki en kalabalık FRP toplaşmasına sahne olan etkinlikte her sene artan masa ve oyuncu sayısını bu sene en yükseğe çekmeyi amaçlıyor.

Eğer siz de bu büyük buluşmada masa açmak ve oyun yönetmek istiyorsanız buraya tıklayarak FRP masası kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz.

Etkinlik her sene olduğu gibi kutu oyunları, söyleşiler, hazine avları, LARP, stand alanı, Magic: The Gathering turnuvaları, retro oyunlar gibi birçok aktiviteye ev sahipliği yapmanın dışında bir çok sürpriz aktiviteyi de yakın zamanda bizler ile paylaşacak.

17-18 Mart 2018 tarihinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu fantazya şölenine bütün boyutlardan tüm ırkları davetlidir. Giriş her sene olduğu gibi bu sene de ücretsiz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve takipte kalmak için etkinlik sayfasına da göz atmayı unutmayın.

Haber: Kayra Küpçü (FRPNET)

Okuduğunuz için teşekkürler

Fikirlerinizi paylaşmanız bizi çok sevindirir.
Yorum yazarak bizi daha iyi içerikler hazırlamak için destekleyebilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaşavatar

Kayıp Dünya

Kayıp Dünya Editörleri tarafından yayınlanmaktadır.

Yorum Yapılmamış

Yorum yazmak için tıklayın

Son Yazılarımız

44. Sayı Spotify’da

44. Sayı Spotify'da