Kayıp Dünya

Hayatın Anlamı – Sayı: 42

Herkese tekrar merhaba,

Yepyeni bir Kayıp Dünya sayısıyla yine sizinleyiz. 42 sayısı Douglas Adams sayesinde bilimkurgu severlerin gülümseyerek hatırladığı bir sayı olmuştur. Barış Özcan da 42 sayısıyla ilgili bir video çekmiş ve kişisel sitesinde bir yazı yazmıştı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu sayımızda 2 hikaye, 1 inceleme ve bir de Ormanın Ötesi yazısı bulacaksınız. Takip eden okurlarımız bilir, İlker BOZDEMİR‘in hazırladığı Ormanın Ötesi bölümümüz rol yapma oyunlarına ayrılmıştır. Araştırma kısmındaysa sevgili Müge İNCE sizin için Grisha Evreni’ne dair bir araştırma hazırladı.

Bu ay okuyacağınız iki hikayemizin yazarları da Özgüç BAYRAK ve Deniz İREN. İki hikayede de aklımızı serbest bırakıp sonsuz olasılıklar dünyasına yolculuk edeceğiz.

Geçen ay olduğu gibi bu ay da, okuyacağınız tüm yazılar yazarları tarafından seslendirildi ve her bir yazının başında dinlenebilir halde sizi bekliyor olacak. Ayrıca dilerseniz Kayıp Dünya’nın 42. Sayısını eksiksiz olarak Spotify üzerinden podcast olarak da dinleyebilirsiniz.

Tekrar hoş geldiniz.

Kayıp Dünya Ekibi adına;
Altuğ Gürkaynak (Edi)

Okuduğunuz için teşekkürler

Fikirlerinizi paylaşmanız bizi çok sevindirir.
Yorum yazarak bizi daha iyi içerikler hazırlamak için destekleyebilirsiniz.

Düşüncelerini PaylaşKonular
avatar

Kayıp Dünya

Kayıp Dünya Editörleri tarafından yayınlanmaktadır.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Son Yazılarımız

44. Sayı Spotify’da

44. Sayı Spotify'da