Haber Sinema

Star Wars Episode VII Kadrosu Açıklandı!

Uzun zamandır beklenen an geldi. Set kurulumları ve çalışmaları devam eden Star Wars VII filminin kadrosu açıklandı.

İlk filmlerin önemli isimleri, beklendiği gibi kadroda yer alırken yeni isimler de Episode VII kadrosundaki yerini aldı. İşte yayınlanan resim ve Star Wars VII kadrosu!

Eski kadrodan Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew ve Kenny Baker yeni filmde de yerlerini korurken John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson ve Max von Sydow kadroya yeni eklenen isimler oldu.

Yeni filmin, 6. filmden sonrasını konu alacağı zaten açıklanmıştı ancak yine de resmi olarak eski isimleri görmek bizleri heyecanlandırdı. Gollum’u canlandıran başarılı oyuncu Andy Serkis, bana ayrıca sürpriz oldu.

J.J. Abrams durumu kısaca şöyle açıkladı; “Star Wars Episode VII’nin oyuncu kadrosunu sonunda sizlere açıklayabildiğimiz için heyecanlıyız. Orijinal serinin kadrosu ve yeni oyuncuların birlikte hareket ederek bu evrene hayat verecek olması çok heyecan verici bir duygu. Çekimlere de birkaç hafta içerisinde başlamayı planlıyoruz.”

J.J. Abrams’ın yöneteceği ve senaryosunu Lawrance Kasdan’ın yazdığı film 18 Aralık 2015′te vizyona girecek. Star Wars VII’yi hepimiz heyecanla bekliyoruz!

Haber: Kayra Keri Küpçü - İlk olarak FRPNET'te yayınlanmıştır

Okuduğunuz için teşekkürler

Fikirlerinizi paylaşmanız bizi çok sevindirir.
Yorum yazarak bizi daha iyi içerikler hazırlamak için destekleyebilirsiniz.

Düşüncelerini PaylaşKonular
avatar

FRPNET

Kayıp Dünya Haber kategorisi Kardeş Sitemiz FRPNET tarafından paylaşılmaktadır.

FRPNET - Türkiye'nin Fantastik Yaşam Portalı

Son Yazılarımız

44. Sayı Spotify’da

44. Sayı Spotify'da