Duyuru İnceleme Makale

“YEMİN VE ÖÇ” BASILI KİTAP OLARAK ÇIKTI!

Daha önce e-kitap olarak yayımlanan ve M. İhsan Tatari’nin (Mit) kaleme aldığı Yemin ve Öç basılı olarak çıktı!

Yemin ve Öç ilk olarak Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisinde normal bir öykü olarak doğmuş ve beğenilmesi üzerine bölümler halinde devam ederek gelişimini sürdürmüştü. Daha sonra gelen bölümler ile hikâyenin bir e-kitap haline dönüştürülmesi uygun bulunmuş ve böylece Kayıp Rıhtım’ın ilk e-kitabı maddeleşmeye başlamıştı.

Yemin ve Öç

E-kitabı görüp beğenen okurlardan biri, M. İhsan Tatari’ye bu kitabı için oldukça övgü yağdırmış ve kitabın sadece interet ortamıyla sınırlı kalmaması gerektiğini, mutlaka basılı hale getirilmesini önermişti. Zaten daha önceden tanışık olan ikiliyle gerçekleşen karşılıklı konuşmalar neticesinde bu düşünce daha da ciddi bir hal aldı ve sonunda da kitap basıldı!

Aşkın Güngör’ün çok değerli yardımları, kitabın basılı olarak çıkması fikrini ortaya atan ve sonrasında destekleri ile kitabın çıkışına kadar yayın ekibinin yanında olan Vildan Ceyhan ve Kayıp Rıhtım sitesi Genel Yayın Editörü Hakan Tunç iş birliğiyle kitap için çalışmalara başlandı. Onur Selamet‘in yapmış olduğu son düzelti ve sayfa tasarımının da ardından kitap baskıya hazır hale gelmiş oldu. Hakan Ceyhan‘ın da desteğinden sonra kitap basıma gitti ve nihayet, son derece  iyi bir kalite ile basılı olarak ortaya çıktı.

Kitabın kapaığını A. Gökhan Gültekin tasarlarken, iç çizimleri Celalettin Ceylan yaptı.

Yemin ve Öç, telif hakları korunan bir evrende geçtiği için resmi olarak satışa sunulamıyor. Fakat kitabın bir kopyasını isteyenler kayiprihtim@gmail.com’a bir e-posta atarak site yöneticilerinin belirteceği hesap numaralarına işlem parası da dahil toplam 10 TL göndererek kitabı temin edebiliyorlar.

Unutmadan, eğer kitabı yazarından imzalı bir şekilde edinmek istiyorsanız, göndereceğiniz e-posta’da bunu belirtmeyi unutmayın 😉

Okuduğunuz için teşekkürler

Fikirlerinizi paylaşmanız bizi çok sevindirir.
Yorum yazarak bizi daha iyi içerikler hazırlamak için destekleyebilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaşavatar

Kayıp Dünya

Kayıp Dünya Editörleri tarafından yayınlanmaktadır.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

  • Sanıyorum bu, tam olarak da “neden başkalarının kurguladığı evrenlerde yazmamalıyım” sorusunun cevabı olmuş. Başka yazar-çizer arkadaşlara ufak da olsa bir ders olur umarım 🙂

Son Yazılarımız

44. Sayı Spotify’da

44. Sayı Spotify'da