Duyuru Haber Sinema

Stan Lee’den Guardians of the Galaxy Açıklaması

Marvel Comics’in efsane ustası, pek çok çizgi roman kahramanının yaratıcısı Stan Lee; son zamanlarda Marvel filmlerinde kısa rollerde görünmesiyle sıkça adından söz ettiriyordu.
Ocak ayında yaptığı açıklama ile Guardians of the Galaxy filminde yer almayacağını belirten Stan Lee, sözünden dönmüş görünüyor.

Stan Lee Daha önce yaptığı açıklamada, “Filmde yer almayacağım, Guardians of the Galaxy benim yaratmadığım bir ekip. Kim olduklarından bile emin değilim ama filmi görmek için sabırsızlanıyorum,” demişti. Görünen o ki, çizgi romanın efsane ismi için bir şeyler değişmiş.

Chicago’da düzenlenen C2E2 etkinliğinde bir hayranın sorması üzerinde Stan Lee, Guardians of the Galaxy filminde de görüneceğini belirtti.

Evet, filmde yer aldım. Size ne olduğunu söyleyemem ancak size söyleyebileceğim tek şey, bunu neden yaptığım ve filmde ne olduğum hakkında hiçbir fikrim olmaması. Yanımda bir kızla -güzel bir kızla- duruyorum, tek söyleyebileceğim bu.

Böylece Stan Lee’nin Marvel filmlerindeki küçük rolleri de devam edecek. Her Marvel filminde Stan Lee’nin küçük ancak komik sahnesini görmek bana ayrı bir heyecan ve keyif veriyor doğrusu. Bu filmde de aynı heyecanı yaşayacağım için mutluyuz.

Okuduğunuz için teşekkürler

Fikirlerinizi paylaşmanız bizi çok sevindirir.
Yorum yazarak bizi daha iyi içerikler hazırlamak için destekleyebilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaşavatar

FRPNET

Kayıp Dünya Haber kategorisi Kardeş Sitemiz FRPNET tarafından paylaşılmaktadır.

FRPNET - Türkiye'nin Fantastik Yaşam Portalı

Son Yazılarımız

44. Sayı Spotify’da

44. Sayı Spotify'da