İKİNCİ BÖLÜM Mor kanatlı atına binerek uzaklaşmak istedi oradan. Düşler arşivinde bitmeyecek kadar uzun süren saatler harcamış fakat bir sonuca ulaşamamıştı. Belki biraz dolaşırsam kendimi daha iyi hissederim diye düşündüDevamı »

“Çok eski zamanlarda, insanlar eski yolları unutmadan önce ve Tuatha Dé Danaan, hala İrlanda’nın tepelerinin altındaki evlerinde otururken; Erin’nin sisli ormanlarında ve yeşil ovalarında Finn MacCoul ve Fianna klanı avlanırdı.Devamı »

4. Ders Merhaba !.. Bugün yalnızca iki kişiyiz sınıfta.. Öykü denemesini yazmayan arkadaşlarımız gelmediler.. Şu anda beni okuyan siz ve ben varız.. Başlayalım mı derse? Evet geçen ders “eylem” veDevamı »

BİRİNCİ BÖLÜM Herkes donup kalmıştı. Hera’nın korkutucu bakışları mı; yoksa verdiği acımasız karar mı havayı buz gibi yaptı acaba diye düşündü Morpheus. Tekrar çınladı kulaklarında o gür ses… ”Sen Morpheus,Devamı »

3. Ders Merhaba Herkes !.. Yine birlikteyiz.. Beni dinlemeye hazır olduğunuzu görüyorum. Tüm hazırlığınızı da yapmışsınız.. Ne güzel… Şimdi zihninizi boşaltmanızı isteyeceğim sizden. Zihniniz “Tabula Rasa” yani beyaz, boş birDevamı »