Sıfırdan ve Ağırdan Alarak Başlamak İsteyenler İçin Tasarlandı: Turtle woW

World of Warcraft 2008’den bu yana sürekli geliştirilen, hemen hemen herkesin bilip bir şekilde bulaştığı bir MMORPG oyunu.

Oyun o kadar ilerledi ve karmaşıklaştı ki eski oyuncular bile artık “hey gidi günler” diye başlayan eski günlere özlem düşüncelerini paylaşır oldular. İşte bu dönemde de, ilk WoW sürümlerinden biri olan versiyon 1.12’den başlayan ve ağırdan almak için 0.5 deneyim puanı vererek oyunun gerçekten tadını çıkarmak isteyenler için, kaplumbağa hızında Turtle WoW Ekim 2018 itibarıyla yayına geçti.

İlk 3 haftada 4.000 kullanıcıyı geçen ve çok sevilen sunucu tamamen ücretsiz. Oyuncuların keyif almasını ilk sırada tutan yönetim ekibi her hafta sucunuyu geliştiriyor ve yeni özellikler ekliyor.

Adresini de hemen paylaşlım: turtle-wow.org

Speedy adındaki minik kaplumbağanızla oyuna başlıyor ve çeşitli geliştirmelere de bu minik kaplumbağa yoluyla ulaşabiliyorsunuz.

Eski günlere özlem duyan arkadaşlar ve eski WoW kurtlarının denemesini şiddetle öneriyoruz. Oyunun ilk versiyonu olmasına rağmen her şey çalışır durumda ve 60. seviyeye kadar yavaş ve keyifli bir oyun deneyimi sunuluyor.

Eğer oyuna katılmaya karar verirseniz, lütfen oyuncu adınızı ve tarafınızı (Horde / Alliance) bu yazının altına yorum olarak ekleyin 😉 Sürprizler her an kapınızı çalabilir.

Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir